نظرات (0) کلیک ها: 3533

 

http://karballa.ir/images/images/karballa4/karimi8587.jpg

 

 

 

تنظیم دیجیتال روزای تار با نوای حاج محمود کریمی ویژه ایام فاطمیه با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 1704

 

مجموعه مداحی های محرم از  مرحوم حاج سید محمد کوثری رحمت الله علیه  در حسینیه جماران در محضر رهبر کبیر انقلاب (ره) با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 6080

 

 

دریافت گلچین بهترین مداحی ها ویزه شهادت امام علی (ع) و شبهای احیاء و قدر با نوای مداحان اهل بیت عصمت و طهارت با لینک مستقیم از سایت کربلا میتوانید دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 5809

 

 

 

 

 

گلچین بهترین مولودی خوانی و مدیحه سرایی به مناسبت میلاد امام حسین (ع)،حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد(ع) با نوای مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) [حاج محمود کریمی,حاج حسین سیب سرخی,کربلایی جواد مقدم,سید مهدی میردامادو........] با لینک مستقیم از سایت کربلا میتوانید دریافت کنید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 2439

دریافت فایل های آلبوم زیبا و شنیدنی  عربی و فارسی*عظما* با صدای الحاج باسم کربلایی با لینک مستقیم میتوانید از سایت کربلا دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 4470

 

 

 

 

 

آرشیو مولودی و مدیحه سرایی از با نوای مجید بنی فاطمه,حدادیان,طاهری,میرداماد و........ با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 2548

 

 

گلچین بهترین مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام حسین (ع)،حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد(ع) با نوای مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) با لینک مستقیم از سایت کربلا میتوانید دریافت کنید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 2941

 

مداحی زیبا و شنیدنی با عنوان کربلا میخوام ابوالفضل با مداحی برادر گرامی جلال زارع با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 9210

 

مجموعه مداحی های الحاج نزار القطری در البوم صدار وحی الرزایا ویژه محرم 1435  با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 3818

 

مجموعه مداحی جواد مطهری با عنوان دریای رحمت با لینک مستقیم از سایت کربلا میتوانید دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 2247

 پایگاه تخصصی امام حسین علیه السلام به طور اختصاصی به موضوعات مرتبط با امام سوم شیعیان، حضرت سید الشهدا علیه السلام می پردازد و معرفی جهانی آن حضرت و دفاع از مکتب ایشان را به عنوان هدف خود قرار داده است.

شبکه های اجتماعی

 

Template Design:Dima Group

با عضویت در کانال تلگرام سایت جهانی کربلا از آخرین مطالب باخبر شوید .عضویت در کانال تلگرام