امروز یکشنبه, 03 تیر 1397 - Sun 06 24 2018

منو
دور جدید فعالیت مسیحیان تبشیری

دور جدید فعالیت مسیحیان تبشیری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دور جدید فعالیت مسیحیان تبشیری
چندى است که فرقه یا گروهای جدید مسیحیان تبشیری مشغول فعالیت در روستاها و شهرستان های کوچک ایران هستند .
این تیم های تبلیغی که با حمایت فکرى و مالى مؤسسات آمریکایى و غربى در کشور ارمنستان سازمان دهی می شوند ، بعد از محدود شدن در شهرهای بزرگ ایران ، به روستاها و شهرستان های کوچک روی آورده اند تا ضمن تبلیغ برنامه‏ها و ایده‏هاى خود ، در جذب نیروهاى جدید از دل مردم کم سواد تلاش کنند .
به نظر می رسد دور جدید فعالیت مبلغان تبشیری در ایران ، در راستای دستورات مدیران شبکه ای آنها در کشور هایی نظیر ارمنستان صورت می گیرد که با هدف افزایش یارگیری از میان مسلمانان و تخریب این دین در میان مردم جهان پی ریزی شده است . تبلیغات مذکور که در قالب توزیع جزوه، کتاب، CD ، کلیساهای خانگی و غیره توسط این افراد صورت می‌گیرد، طی چند ماه اخیر در برخی روستاهای شمالی و شمال غربی کشور به اوج خود رسیده است .
گزارش های رسیده از فعالیت این گروه های زنجیره ای نشان می دهد که ، غالب نیرو های انسانی این پروژه را ، زنان مبلغ تشکیل می دهند که با حضور در مراکز تجمع زنان و مردان ، با سخنرانی و دعوت به جلسات محفلی ، آنان را به این گرایش دین مسیح تشویق می کنند  .
گفتنی است ، فعالیت های چند ساله اخیر مسحیان تبشیری با بودجه مستقیم کنگره آمریکا برای پیگیری جنگ نرم علیه اسلام و ایران در کشورمان به اوج خود رسیده است و کلید آن با تاسیس چندین شبکه ماهواره ای فارسی زبان در فضای رسانه و تاسیس صفحات فیس بوک و … زده شد و با پیاده و روانه سازی مبلغان به داخل کشور با مدیریت و کنترل ارمنستان به اوج خود رسید .
لازم به ذکر است تا کنون اقدامات زیادی برای متوقف کردن اینگونه فعالیت‌ها صورت گرفته که به تعطیلی چند کلیسایی خانگی در تهران و چند شهر بزرگ دیگر نیز انجامیده است اما به نظر می رسد ، با شناسایی و رسیدن خبر های جدید از فعالیت این گروها در روستا و شهر های کوچک کشور به دامنه فعالیت این گروه های منحرف روز به روز گسترده تر شود .
منبع : محدوده

 


نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشدبا عضویت در کانال تلگرام سایت جهانی کربلا از آخرین مطالب باخبر شوید .عضویت در کانال تلگرام