دور جدید فعالیت مسیحیان تبشیری
چندى است که فرقه یا گروهای جدید مسیحیان تبشیری مشغول فعالیت در روستاها و شهرستان های کوچک ایران هستند .
این تیم های تبلیغی که با حمایت فکرى و مالى مؤسسات آمریکایى و غربى در کشور ارمنستان سازمان دهی می شوند ، بعد از محدود شدن در شهرهای بزرگ ایران ، به روستاها و شهرستان های کوچک روی آورده اند تا ضمن تبلیغ برنامه‏ها و ایده‏هاى خود ، در جذب نیروهاى جدید از دل مردم کم سواد تلاش کنند .
به نظر می رسد دور جدید فعالیت مبلغان تبشیری در ایران ، در راستای دستورات مدیران شبکه ای آنها در کشور هایی نظیر ارمنستان صورت می گیرد که با هدف افزایش یارگیری از میان مسلمانان و تخریب این دین در میان مردم جهان پی ریزی شده است . تبلیغات مذکور که در قالب توزیع جزوه، کتاب، CD ، کلیساهای خانگی و غیره توسط این افراد صورت می‌گیرد، طی چند ماه اخیر در برخی روستاهای شمالی و شمال غربی کشور به اوج خود رسیده است .
گزارش های رسیده از فعالیت این گروه های زنجیره ای نشان می دهد که ، غالب نیرو های انسانی این پروژه را ، زنان مبلغ تشکیل می دهند که با حضور در مراکز تجمع زنان و مردان ، با سخنرانی و دعوت به جلسات محفلی ، آنان را به این گرایش دین مسیح تشویق می کنند  .
گفتنی است ، فعالیت های چند ساله اخیر مسحیان تبشیری با بودجه مستقیم کنگره آمریکا برای پیگیری جنگ نرم علیه اسلام و ایران در کشورمان به اوج خود رسیده است و کلید آن با تاسیس چندین شبکه ماهواره ای فارسی زبان در فضای رسانه و تاسیس صفحات فیس بوک و … زده شد و با پیاده و روانه سازی مبلغان به داخل کشور با مدیریت و کنترل ارمنستان به اوج خود رسید .
لازم به ذکر است تا کنون اقدامات زیادی برای متوقف کردن اینگونه فعالیت‌ها صورت گرفته که به تعطیلی چند کلیسایی خانگی در تهران و چند شهر بزرگ دیگر نیز انجامیده است اما به نظر می رسد ، با شناسایی و رسیدن خبر های جدید از فعالیت این گروها در روستا و شهر های کوچک کشور به دامنه فعالیت این گروه های منحرف روز به روز گسترده تر شود .
منبع : محدوده

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد
  1. مهدویت
  2. شیعه شناسی

نگاهی بر زندگانی شخصى امام زمان(عج)

حضرت رضا علیه السلام فرمود:
(( و ما لباس القائم (عج ) الا الغلیظ و لا طعامه الا الخشب ؛))
((لباس قائم (عج ) جز پارچه زبر و خشن ، و غذاى او جز غذاى ساده نیست .)) (۱)
او در برخورد با مستضعفان آنچنان است که به فرموده پیامبر صلى اللّه علیه و آله و سلم .
هنگام حکومت مهدى (عج ) نیازمندانى به حضورش مى آیند و درخواست نیازمندیهاى خود مى کنند، آن حضرت مقدارى که درخواست کنندگان بتوانند حمل کنند بدون شماره به آنها مى دهد. (۲)

آشنایی با چاه عریضه در مسجد جمکران

حتما شما هم درباره چاه عریضه در مسجد جمکران شنیده اید. سوالی که برای بسیاری پیش می آید این است که آیا این چاه مورد تایید حضرت مهدی (عج) است و ایشان دستور حفر این چاه را داده اند؟ سایت مصاف با شیطان در ادامه به تحقیق در این مسئله پرداخته است…

عریضه نویسی» بمعنی عرض حال کردن به کسی برای چاره جویی در کاری می باشد که معمولا از سوی فردی که در رتبه پایین تر قرار دارد به کسی که در رتبه بالاتر قرار دارد انجام می گیرد(۱) و در اصطلاح رقعه ای (کاغذی) است که فرد حاجتمند آن را یا خطاب به خدا می نویسد و در آن خدا را به حق و منزلت معصومین برای برآورده شدن حاجتی سوگند می دهد و یا مستقیما خطاب به حضرات معصومین (ع) بخصوص امام عصر (عج) نوشته می شود که آنها را واسطه قرار داده و برآورده شدن حاجت و یا رفع گرفتاری خود را از آنها می خواهد، و سپس در آب روان، دریا، چاه آب و … می اندازد.

احساس امام زمان به منتظران

 

اگر از هر شیعه‌ای بپرسیم که «نسبت به امام زمان علیه السلام چه احساسی داری؟» احتمالاً پاسخی‌ خواهد داد که شباهت زیادی با جملات زیر خواهد داشت:

ما شیعیان، به امام زمانمان علاقه‌مندیم و برای سلامتی و ظهورش دعا می‌کنیم. ما تلاش می‌کنیم به یاد او باشیم و رضایت او را بدست آوریم. این‌ها کمترین کاری است که ما می‌توانیم برای ایشان انجام دهیم...

۹۰ اثر خواندن دعای فرج در قنوت

 

 

۱-فرمایش حضرت ولی عصر(عج) بسیار دعا کنید برای تعجیل فرج که فرج شما در آن است
۲- این دعا سبب زیاد شدن نعمت هاست
۳-اظهار محبت قلبی است
۴- نشانه ی انتظار است
۵- زنده کردن امر ائمه اطهار(ع) است

ارتباط با امام زمان (علیه السلام) در عصر غیبتقسمت اول
اعتقاد بــه وجود امام زمان و حجت حق (عج) از ضروريات مذهب شيعه است. برابر روايات و ادلّه وجود امام در هر زمانى لازم است. زمين بدون حجت باقى نمى ماند. در اين زمان كه حجت الهى در پرده غيب به سر مى برد اين پرسش ها مطرح مى شود :
آيا ارتباط با آن حضرت امكان دارد يا خير ؟ آيا شيعيان و پيروان حضرت مى توانند از محضر آن بزرگوار بهره مند گردند يا خير ؟
سخن در ايــن مقوله از امـكـان عقلى نيست بلكه سخن در اين است كه آيا برابر موازين و رواياتى كه داريم چنين امرى مى شود تحقق يابد يا خير. در اين باره دو ديدگاه وجود دارد :

vertical horizontal